PROFESSORAT

Curs 2022-2023

Professorat UAB

Anna Bartra Kaufmann

Anna Bartra Kaufmann
Professora Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: anna.bartra@uab.catTelèfon: 935812015
 
Més informació
FacebookXLinkedIn

Teresa Cabré Monné

Teresa Cabré Monné
Professora Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: teresa.cabre@uab.catTelèfon: 935868070
 
Més informació
FacebookX

Lluís Cabré Ollé

Lluís Cabré Ollé
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: lluis.cabre@uab.catTelèfon: 935868075

Més informació
FacebookXLinkedIn

Daniel Casals Martorell

Daniel Casals Martorell
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: daniel.casals@uab.catTelèfon: 935861791

Més informació
FacebookX

Salvador Comelles Garcia

Salvador Comelles Garcia
Professor titular d'Escola Universitària
Dades de contacte
Correu electrònic: salvador.comelles@uab.catTelèfon: 935812633
 
Més informació
FacebookX

Alejandro Coroleu Lletget

Alejandro Coroleu Lletget
Investigador ICREA | Professor Associat d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: alejandro.coroleu@uab.catTelèfon: 935868149

Més informació
FacebookX

Francesc Foguet i Boreu

Francesc Foguet i Boreu
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: francesc.foguet@uab.cat@uab.cat
Telèfon: 935868071
 
Més informació
FacebookX

Francesc Josep Gómez Martín

Francesc Josep Gómez Martín
Professor Associat d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: francescjosep.gomez@uab.cat
Telèfon: 935813403
 
Més informació
FacebookX

Alfons Gonzàlez Quesada

Alfons Gonzàlez Quesada
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: alfons.gonzalez@uab.catTelèfon: 935811541

Més informació
FacebookXLinkedIn

Víctor Martínez-Gil

Víctor Martínez-Gil
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: victor.martinez@uab.catTelèfon: 935868072

Més informació
FacebookX

Jaume Mateu Fontanals

Jaume Mateu Fontanals
Professor Agregat d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: jaume.mateu@uab.catTelèfon: 935814833
 
Més informació
FacebookX

David Paloma Sanllehí

David Paloma Sanhellí
Professor agregat
Dades de contacte
Correu electrònic: david.paloma@uab.catTelèfon: 935814467
 
Més informació
FacebookX

Josep Pujol Gómez

Josep Pujol Gómez
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: josep.pujol@uab.catTelèfon: 935868075

Més informació
FacebookX

Lluís Quintana Trias

Lluís Quintana Trias
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: lluis.quintana@uab.cat
Telèfon: 935812633
 

Gemma Rigau Oliver

Gemma Rigau Oliver
Professora Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: gemma.rigau@uab.catTelèfon: 935812015
 
Més informació
FacebookX

Loading

Professorat UB

Núria Alturo Monné

Núria Alturo Monné
Professora Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: nalturo@ub.eduTelèfon: 934035633
Més informació
FacebookX

Lola Badia Pàmies

Lola Badia Pàmies
Catedràtica d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: lola.badia@ub.edu
Telèfon: 934035629

Més informació

Emili Boix Fuster

Emili Boix Fuster
Catedràtic d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: eboix@ub.eduTelèfon: 934035615

Més informació
FacebookX

Francesc Bernat Baltrons

Francesc Bernat Baltrons
Professor Agregat d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: francesc.bernat@ub.eduTelèfon: 93 4035619

Més informació
FacebookX

Lluís Cifuentes Comamala

Lluís Cifuentes Comamala
Professor Agregat Serra Húnter
Dades de contacte
Correu electrònic: lluiscifuentes@ub.eduTelèfon: 934020965

Més informació
FacebookX

Josep M. Domingo Clua

Josep M. Domingo Clua
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: jmdomingo@ub.eduTelèfon: 934035618

Més informació
FacebookX

Jordi Fortuny Andreu

Jordi Fortuny Andreu
Professor Lector d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: jordifortuny@ub.eduTelèfon: 934035622

Més informació
FacebookX

Clàudia Pons Moll

Clàudia Pons Moll
Professora Agregada d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: claudia.pons@ub.eduTelèfon: 934035616

Més informació
FacebookX

Josep Solervicens Bo

Albert Solervicens Bo
Professor Titular d'Universitat
Dades de contacte
Correu electrònic: jsolervicens@ub.eduTelèfon: 93 4035623

Més informació
FacebookX

Loading